01242 510500

Meet The Team

Managing Director
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed quis sodales libero, vitae tempus urna. Proin efficitur varius elit id facilisis posuere.
dave@thelocalanswer.co.uk
Dave Kingscott
01242 541070
Sport
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed quis sodales libero, vitae tempus urna. Proin efficitur varius elit id facilisis posuere.
sport@thelocalanswer.co.uk
Roger Jackson
01242 541079
Entertainment
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed quis sodales libero, vitae tempus urna. Proin efficitur varius elit id facilisis posuere.
entertainment@thelocalanswer.co.uk
Tom Hadfield
01242 541072
Sales & Marketing
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed quis sodales libero, vitae tempus urna. Proin efficitur varius elit id facilisis posuere.
lois@thelocalanswer.co.uk
Lois Kingscott
01242 510500
Claudie Francis
01242 510500
Customer Services/Administration
Roxy Walmsley-Strauss
01242 510500
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed quis sodales libero, vitae tempus urna. Proin efficitur varius elit id facilisis posuere.
services@thelocalanswer.co.uk
Kevin Vaughan-Spruce
01242 510500
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed quis sodales libero, vitae tempus urna. Proin efficitur varius elit id facilisis posuere.
Helen Kingscott
01242 510500
Distribution
John Overton
01242 541075
Louis Jordan
01242 541075
Accounts
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed quis sodales libero, vitae tempus urna. Proin efficitur varius elit id facilisis posuere.
accounts@thelocalanswer.co.uk
Robert Kingscott
01242 541071

© 2019 The Local Answer Limited - Registered in England and Wales - Company No. 06929408
Unit H, Churchill Industrial Estate, Churchill Road, Leckhampton, Cheltenham, GL53 7EG - VAT Registration No. 975613000

Privacy Policy